Raspored prvenstva - proljeće 2012

Raspored prvenstva - proljeće 2012Raspored takmičenja Prve lige FS RS za takmičarsku 2011/2012. godinu - proljeće:

Preuzmite raspored u PDF formatu

 

 

 

14. kolo 10. mart 14,30

Drina HE - Proleter

Sloga - Modriča

Sutjeska - Podrinje

Sloboda MG - Drina Z

Crvena zemlja - Sloboda NG

Laktaši - Mladost

Rudar - Radnik

15. kolo 17. mart 14,30

Rudar - Drina HE

Radnik - Laktaši

Mladost - Crvena zemlja

Sloboda NG - Sloboda MG

Drina Z - Sutjeska

Podrinje - Sloga

Modriča - Proleter

16 kolo 24. mart 15,00

Drina HE - Modriča

Proleter - Podrinje

Sloga - Drina Z

Sutjeska - Sloboda NG

Sloboda MG - Mladost

Crvena zemlja - Radnik

Laktaši - Rudar

17. kolo 31. mart 15,00

Laktaši - Drina HE

Rudar - Crvena zemlja

Radnik - Sloboda MG

Mladost - Sutjeska

Sloboda NG - Sloga

Drina Z - Proleter

Podrinje - Modriča

18. kolo 07. april 15,30

Drina HE - Podrinje

Modriča - Drina Z

Proleter - Sloboda NG

Sloga - Mladost

Sutjeska - Radnik

Sloboda MG - Rudar

Crvena zemlja - Laktaši

19. kolo 14. april 15,30

Crvena zemlja - Drina HE

Laktaši - Sloboda MG

Rudar - Sutjeska

Radnik - Sloga

Mladost - Proleter

Sloboda NG - Modriča

Drina Z - Podrinje

20. kolo 21. april 16,00

Drina HE - Drina Z

Podrinje - Sloboda NG

Modriča - Mladost

Proleter - Radnik

Sloga - Rudar

Sutjeska - Laktaši

Sloboda MG - Crvena zemlja

21. kolo 28. april 16,00

Sloboda MG - Drina HE

Crvena zemlja - Sutjeska

Laktaši - Sloga

Rudar - Proleter

Radnik - Modriča

Mladost - Podrinje

Sloboda NG - Drina Z

22. kolo 05. maj 16,30

Drina HE - Sloboda NG

Drina Z - Mladost

Podrinje - Radnik

Modriča - Rudar

Proleter - Laktaši

Sloga - Crvena zemlja

Sutjeska - Sloboda MG

23. kolo 12. maj 16,30

Sutjeska - Drina HE

Sloboda MG - Sloga

Crvena zemlja - Proleter

Laktaši - Modriča

Rudar - Podrinje

Radnik - Drina Z

Mladost - Sloboda NG

24. kolo 16. maj 16,30

Drina HE - Mladost

Sloboda NG - Radnik

Drina Z - Rudar

Podrinje - Laktaši

Modriča - Crvena zemlja

Proleter - Sloboda MG

Sloga - Sutjeska

25. kolo 19. maj 17,00

Sloga - Drina HE

Sutjeska - Proleter

Sloboda MG - Modriča

Crvena zemlja - Podrinje

Laktaši - Drina Z

Rudar - Sloboda NG

Radnik - Mladost

26. kolo 26. maj 17,00

Drina HE - Radnik

Mladost - Rudar

Sloboda NG - Laktaši

Drina Z - Crvena zemlja

Podrinje - Sloboda MG

Modriča - Sutjeska

Proleter - Sloga

Sve utakmice klubova u takmičarskoj sezoni 2011/2012. godina., - proljetni dio, igraju se subotom izuzev FK Crvena Zemlja i FK Sloboda Mrkonjić Grad koji će sve svoje utakmice kao domaćin igrati nedjeljom.

(www.teslicdanas.net)

14. kolo 10. mart 14,30
Drina HE Proleter
Sloga Modriča
Sutjeska Podrinje
Sloboda MG Drina Z
Crvena zemlja Sloboda NG
Laktaši Mladost
Rudar Radnik

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Teslić danas!

Tabela 1. Liga RS

1. Kozara 11 6 3 2 28-14 21
2. Leotar 11 6 2 3 12-9 20
3. Sloboda (NG) 11 6 1 4 15-15 19
4. Podrinje 11 5 3 3 10-5 18
5. Krupa 11 5 3 3 8-4 18
6. Rudar 11 5 3 3 7-5 18
7. Sutjeska 11 5 2 4 17-12 17
8. Tekstilac 11 5 2 4 12-10 17
9. Sloboda (MG) 11 5 1 5 13-14 16
10. Vlasenica 11 4 2 5 10-12 14
11. Mladost 11 4 2 5 11-14 14
12. Napredak 11 2 4 5 10-14 10
13. Drina HE 11 1 4 6 8-20 7
14. Proleter 11 1 2 8 10-23 5